Lato 2016 w kadrach

Piszę te słowa i zerkam na nasz londyński ogródek. Kanikuła na wsi dobiegła końca. Przed nami ważne dni, Hanka za chwilę po raz pierwszy pójdzie do szkoły i na dobre powrócimy do obowiązków. Jednak jeszcze trochę żyję minionymi letnimi miesiącami i dzielę się z Wami fotkami z naszych wakacji. Enjoy! :)




































4 komentarze:

 1. Cudne zdjęcia, cudne wspomnienia... I te Twoje Siwowłose Szczęścia takie śliczne :-) W samochodziku Hania jest niezwykle skupiona, chyba czuje odpowiedzialną rolę kierowcy. A jak w ogóle z pójściem do szkoły? Nie mogła się doczekać czy raczej pełna obaw? I zaczęła naukę w zerówce??? Czy jak to jest w Anglii?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dzięki, kochana :) Hanka bardzo się ekscytuje pójściem do szkoły :) tu, w Anglii, dzieci idą do szkoły po ukończeniu czterech lat, z tym że ta czwórka musi im stuknąć do 31 sierpnia. jeśli urodziny wypadają później, muszą czekać do następnego września. chyba jakoś pokrętnie tłumaczę :) jak już się ogarniemy napiszę o tym, bo to bardzo ciekawe i wygląda inaczej niż w Polsce. mundurki i te sprawy... :) uściski!

   Usuń
 2. Wiesz, ja to muszę do Ciebie napisać na maila, bo chciałabym podpytać więcej o życie na wyspach i nie tylko ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. pisz, śmiało! :) ryszardaryska@gmail.com

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 RYŚKA DOMOWA , Blogger