Na świątecznym szlaku

Kew Gardens – nie jestem w tym temacie obiektywna, za to w swym nieustającym zachwycie na pewno nudna :) Kocham to miejsce, i już! Byliśmy tam już wiele razy i wciąż nam mało. A tym razem zobaczyliśmy słynne ogrody we wspaniałej bożonarodzeniowej odsłonie! 

Wiem, wiem, do świąt jeszcze miesiąc, ale my musimy się spieszyć, bo to ostatnie nasze dni w Londynie. Wyjątkowo w grudniu park jest otwarty po zmroku. Można go zwiedzać, wędrując specjalnie przygotowaną i oświetloną ścieżką pełną niespodzianek! Czego tu nie ma! Ukwiecone łąki, drzewa tworzące fantastyczne barwne obrazy, Święty Mikołaj i jego elfy, mieniąca się wszystkimi kolorami tęczy Palmiarnia, drzewo życzeń... I to, co uwielbiam, czyli na każdym kroku stoiska z gorącą czekoladą, grzanym winem, prażonymi orzeszkami, łakociami dla dzieciaków. Plus wesołe miasteczko, tym razem w stylu vintage. 
Przepiękna niezapomniana sceneria, nastrojowa atmosfera, spektakl barw, świateł i muzyki! Ja cieszyłam się i zachwycałam jak dziecko:) To naprawdę trzeba zobaczyć, nawet jeśli tylko na naszych zdjęciach! :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 RYŚKA DOMOWA , Blogger